Портал новин

Шепетівський завод передав морським піхотинцям бронеавтомобілі «Варта»

До окремого десантно-штурмового батальйону морської піхоти на озброєння надійшли сучасні бронеавтомобілі «Варта». Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Військовослужбовці Центральної автомобільної бази зберігання та ремонту, що в Шепетівці, передали представникам окремого десантно-штурмового батальйону морської піхоти 15 спеціалізованих броньованих автомобілів вітчизняного виробництва «Варта».

«Ці потужні розробки українського ОПК стануть на озброєння морських піхотинців і посилять їхню вогневу міць та мобільність під час виконання бойових завдань у складі сил та засобів, що залучаються до проведення операції Об’єднаних сил», – повідомили в Міноборони.

«У нас вже є певний досвід експлуатації цих броньованих велетнів, – слова головного сержанту взводу морської піхоти Василя Бабійчука наводять у Міністерстві оборони. – Сподіваємось, що під час виконання бойових завдань на лінії розмежування, вони значно підсилять можливості морських піхотинців».

Нагадаємо, державне підприємство «Шепетівський ремонтний завод», що входить до складу «Укроборонпрому», розпочало серійне виробництво передових реактивних систем залпового вогню «Верба» та пускової установки для «Вільхи».

Джерело: Портал “Є”