Портал новин

102 інформує: зведення подій за 18.02 – 01.03

18 лютого ц.р., близько о 16:00 години в с. Судилків Шепетівського району, місцева жителька зателефонувала з телефона до невстановленої особи, яка шахрайським шляхом під приводом продажу автомобіля марки ВАЗ  по оголошенню в мережі інтернет на сайті “ОЛХ”, заволоділа грошима, які потерпіла перерахувала на банківську картку. Про даний вид шахрайства знала.

25 лютого ц.р., близько 17:40 годин в м. Шепетівка, місцевий житель шляхом вільного доступу викрав пару коней з гужовим возом, які належать жителю с. Красносілка Шепетівського району. Сума викраденого становить 55 000 гривень. Вилучено викрадене майно.

25 лютого ц.р. близько 12:30 годин в м. Шепетівка, місцевий житель шляхом вільного доступу через незачинені двері проник в будинок, місцевого жителя, звідки викрав мобільний телефон. Сума викраденого становить 2000 гривень. Вилучено викрадене майно.

В ніч на 27 лютого ц.р., в м. Шепетівка, на території Шепетівського бухгалтерського коледжу, невстановлена особа, шляхом вільного доступу, таємно викрала три металеві кришки з каналізаційних колодязів. Сума завданого збитку встановлюється. По даному факту проводиться перевірка.

27 лютого ц.р., близько 11:51 годин в м. Шепетівка в приміщенні магазину “Ольга”, місцевий житель на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синця на обличчі для, жительки м. Шепетівка.

27 лютого ц.р. близько 14:00 годин в с. Сенігів Шепетівського району, місцевий житель на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синця під оком місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 28 лютого ц.р., в с. Судилків Шепетівського району, невстановлена особа шляхом вільного доступу викрала частину металевого паркану домоволодіння місцевої жительки. Сума викраденого встановлюється.

1 березня ц.р. о 13:00 год. в м. Шепетівка, в приміщенні магазину “Ера” невстановлена особа шляхом вільного доступу таємно викрала  жіночу сумку, що належить місцевій жительці, в якій знаходились гроші, та документи.