Портал новин

У Корчику цього року добудують школу

Проект фінансування на добудову загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вже затвердили. Проект реалізовуватимуть за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Зазначається, що будівництво школи розпочалося ще у 90-х роках.

Як повідомляє прес-служба Шепетівської райдержадміністрації добудова школи перебуває на фінальному етапі і вже в цьому році будівництво має завершитися. На його добудову цього річ виділять 13 мільйонів 818 тисяч гривень. Загальна ж кошторисна вартість об’єкта – 28 мільйонів 404 тисячі гривень. Розрахований навчальний заклад на 196 учнів.

Наразі сільські діти навчаються у кількох приміщеннях, найстаріше з яких зведене майже 70 років із решток старої дерев’яної церкви.

Окрім того, зазначається в повідомленні цього річ на Щепетівщині за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку також планують завершити будівництво дитячого відділення на 60 ліжок з поліклінікою на 300 відвідувачів на добу, що в місті Шепетівка (виділили один мільйон 111 тисяч гривень). А ще 10 мільйонів 368 тисяч гривень отримає Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на капітальний ремонт будівлі у рамках реалізації концепції «Нова українська школа».

Джерело: Портал “Є”