Портал новин

Полончанки віддають своє волосся на перуки онкохворим дітям

Майже три місяці в Україні триває акція «Hair for Share». Започаткували її для допомоги онкохворим дітям, які внаслідок хіміотерапії втрачають волосся. В межах акції дівчата погоджуються відрізати своє волосся для того, щоб в подальшому з нього сплели перуки для онкохворих діток.

Упродовж місяці семеро жительок вирішили відрізати волосся заради допомоги. За словами однієї з організаторів цієї благодійної ініціативи в Полонному, волонтерки руху «Твори добро – даруй надію» Олени Дерманської, вони зробили заклик в місті про акцію і люди її підтримали.

«Ми знаємо про наслідки хіміотерапії в дітей з досвіду. Їм дуже важко. Морально складно на це все дивитися, тим паче, що всі ці дітки були нашими знайомими, полончанами, – розповідає говорить Олена. – Коли почули про акцію, яку організували львівські дівчата, вирішили залучити місцевий салон. Там безкоштовно і професійно погодилися обрізати волосся дівчатам і таким чином долучитися до допомоги».

Днями 9-річна Юля і 12-річна Катя також віддали свої коси на перуку для онкохворої дівчинки.

«Минуло тижня ці дівчатка та ще двоє полончанок відрізали своє волосся, що відправити його на перуки для онкохворих дітей. До прикладу, 9-річна Юля, в якої немає мами і її виховує лише тато, також відрізала своє волосся. Кажуть, за доброту та співчуття більше відповідає материнське виховання, а батько дає стійкіші риси характеру для життя. Але тут батько так гарно виховав доньку, що навіть не доводиться сумніватися в її доброті та щирості», – додає волонтерка.

Джерело: Портал “Є”