Портал новин

Ізяславського ґвалтівника посадять на дев’ять років

Ізяславський районний суд визнав винним 37-річного жителя с. Плужне Ізяславського району в скоєнні злочинів, передбачених ч.1 ст.153 ККУ – задоволення статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства та погроз його застосуванн), ч.3 ст.187 ККУ – напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний проникненням у житло та із погрозою застосування фізичного насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, ч.1 ст.146 ККУ – незаконне позбавленні волі, – та призначив остаточне покарання у виді 9-річного позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна, крім житла.

Усі інкриміновані злочини обвинувачений вчинив на п’ятий день після звільнення з місць позбавлення волі, де він провів останні 4,5 роки.

“2 вересня 2018 року чоловік прийшов на подвір’я до незнайомої жінки у сусіднє село. Попросив її спочатку сірників, потім води. Поки та пішла до хати, схопив ніж і пішов слідом, – розповідають у суді. – Бив потерпілу по обличчю, тримав ніж біля шиї, погрожував життю, запихав до рота хустку та ганчірку. Відібравши гаманець з 50 гривнями та продовжуючи тримати ніж, з погрозами чоловік задовольнив статеву пристрасть неприродним способом. Наостанок забрав у жінки 3 тисячі гривень й телефон, викликав таксі та поїхав до Нетішина.”

Того ж дня його затримала поліція.

Обираючи міру покарання обвинуваченому, суд врахував, що він вчинив злочини середньої тяжкості та особливо тяжкий злочин, раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за корисливі злочини. При цьому пом’якшуючих покарання обставин суд не встановив.

Джерело: DEPOХмельницький