Портал новин

Виборчий процес на Хмельниччині проходить спокійно, – ОПОРА

В області немає загрозливих тенденцій. Всі виборчі дільниці у встановленому законом порядку готові до 31 березня. Про це повідомили на прес-конференції представники ГМ ОПОРА в області. 

За словами Андрія Попика, усі 1535 дільниць готові до виборчого процесу і охороняються правоохоронцями. За весь передвиборчий період  до копів надійшло 60 звернень щодо ймовірних порушень. Поліцейські орчали лише 2 кримінальні повадження, які згодом об’єднали в одне. Мова йде про підпал білборду на Полонщині. Та й там, швидше за все, хуліганство, а не намагання перешкодити виборчому процесу.

11 протоколів – про адміністративні порушення – розміщення агітаційних матеріалів без вихідних даних.

До роботи на ДВК долучилося майже 19 тисяч осіб, які представляють 20 кандидатів на пост президента.Найбільше осіб включено до складу комісій за поданнями Юлії Литвиненко, найменше – Ольги Богомолець. Кількісна перевага в керівних посадах у ДВК дісталася представникам Анатолія Гриценка та Петра Порошенка, найменше – Олександра Данилюка.

У день виборів 31 березня гпрацюватиме 80 ромадських спостерігачів. Окрім того, ОПОРА буде проводити свій швидкий попередній підрахунок голосів. І вже в понеділок до обіду обіцяють оприлюднити свої результати.

Несподівано на прес-конференцію зайшов голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, щоправда пропустивши ту частину, де розповідали про непряму агітацію із залученням адмінресурсу. Його цікавило одне питання: чи немає загрозливих тенденцій. На що й отримав відповідь: порушень, які могли б вплинути на волевиявлення жителів Хмельниччини не зареєстровано, та й немає таких тенденцій.

Джерело: DEPOХмельницький