Портал новин

Школярі цілий день керували Славутським відділком поліції

Експеримент з нагоді дня молодіжного самоврядування провели у Славутському відділі поліції. Упродовж дня школярі вживалися в році поліцейських, вчилися реагувати на повідомлення про злочини, керувати особовим складом та приймати управлінські рішення.

«Це дуже гарна ідея, бо таким чином ми знайомимо підростаюче покоління з усіма особливостями і труднощами нашої професії і, показуємо, чому важливо дотримуватися закону і які наслідки може мати його порушення. Дуже сподіваємося, що ці діти, які сьогодні прийшли до нас, в майбутньому теж оберуть професію поліцейського і стануть нам гідною зміною», – сказав начальник відділу Юрій Краковецький.

Школярі, які на один день стали працівниками відділу поліції, в майбутньому планують пов’язати своє життя з правоохоронними органами.

Школярка Ольга, якій дісталася роль керівника відділку, зазначила, що це дуже важко — керувати людьми та приймати правильні рішення, від яких залежатимуть іноді навіть людські долі.

Як зазначили самі працівники відділу поліції, перебування дітей у відділку зовсім не заважало робочому процесу. Навіть навпаки — інколи діти підказували якесь нестандартне вирішення тієї чи іншої буденної проблеми.

Джерело: Національна поліція