Портал новин

102 інформує: зведення подій за 20.04 – 30.04.19

20 квітня ц.р., близько 04:00 год., в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом розбиття бокового скла в автомобілі марки “Део Сенс”, що належить жителю м. Шепетівка таємно здійснила крадіжку чоловічої барсетки, автомобільного тримача для смартфона, спричинивши матеріальні збитки.

20 квітня ц.р., близько 13:00 годин в м. Шепетівка на території центрального ринку, невстановлена особа шляхом вільного доступу з кишені куртки викрала мобільний телефон марки Хуавей У22, місцевої жительки.

20 квітня ц.р., близько 11:40 години в м. Шепетівка, поблизу входу до міського ринку, невстановлена особа, шляхом вільного доступу з кишені куртки жительки с. Плесна, Шепетівського району, таємно викрала мобільний телефон марки “Самсунг Галаксі J5”. По даному факту проводиться перевірка.

21 квітня ц.р., близько 15:00 год., в м. Шепетівка, невстановлена особа, шляхом вільного доступу з кишені штанів таємно викрала мобільний телефон марки “Леново 40”, що належить жителю м. Шепетівка. Сума завданих збитків встановлюється.

22 квітня ц.р. близько 13:00 годин в м. Шепетівка, невідома особа шляхом вільного доступу зайшла у відчинений будинок, що належить місцевому мешканцю, звідки викрала грошові кошти з шухляди тумбочки, яка була розташована в одній із кімнат будинку. По даному факту проводиться перевірка.

23 квітня ц.р., о 14:10 годин при виїзді з с. Михайлючка, Шепетівського району водій скутера марки “Кануні”, житель с. Михайлючка, Шепетівського р-ну., здійснюючи маневр ліворуч не впорався з керуванням в результаті чого здійснив зіткнення з причепом автомобіля МАН під керуванням жителя с. Михайлючка, Шепетівського району. В результаті ДТП водій скутера отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований в травматологічне відділення Шепетівської ЦРЛ. По даному факту проводиться перевірка.

23 квітня ц.р., близько 17:36 годин в м. Шепетівка водій автомобіля марки ВАЗ 2105  житель м. Шепетівка здійснюючи маневр ліворуч не пропустив водія скутера марки “Вайпер” під керуванням  жителя м. Шепетівка який рухався на зустріч в результаті чого здійснив бокове зіткнення. В результаті ДТП водій скутера отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований в операційне відділення Шепетівської ЦРЛ. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 24 квітня ц.р., в с. Мокієвці, Шепетівського району, невстановлена особа шляхом зламу замка проникла в літню кухню та сарай домоволодіння місцевого жителя, звідки викрала алюмінієвий котел, колісники та інші вироби з чорного металу.

26 квітня ц.р. близько 18:30 годин в м. Шепетівка, на залізничному вокзалі Г. та А, жителі м. Київ без застосування фізичної сили відкрито викрали у місцевого жителя мобільний телефон. Сума завданого збитку, встановлюється.

26 квітня ц.р. близько 22:40 в місті Шепетівка, в дворі будинку, невідома особа з застосуванням фізичної сили, яка є небезпечною для здоров’я, нанесла тілесні ушкодження та відкрито заволоділа мобільним телефоном марки “Хуавей Хонор 7а” жителя м. Шепетівка.

27 квітня ц.р., близько 09:00 голин в м. Шепетівка на території ринку, невстановлена особа шляхом вільного доступу з кишені куртки місцевої жительки викрала мобільний телефон марки «Нефос».

27 квітня ц.р., в період часу з 19:00 по 21:00 годин в с. Коськів, Шепетівського району, невстановлена особа через незачинені двері проникла в автомобіль місцевого жителя звідки викрала документи на автомобіль та паспорт громадянина України. Сума викраденого встановлюється.

29 квітня ц.р. близько 04:45 годин в с. Чотирбоки, Шепетівського району, в центрі села водій авто марки БМВ, за кермом якого перебував місцевий житель, рухаючись по дорозі не вибрав безпечної швидкості руху, внаслідок чого не впорався з керуванням та здійснив наїзд на пішохода, який в наслідок ДТП отримав тілесні ушкодження.

29 квітня ц.р. в період часу з 1 по 2 год. в м. Шепетівка, невідома особа шляхом вільного доступу із кишені куртки місцевого жителя таємно викрала мобільний телефон марки “Астра А 284”

В період з 21.00 годин 28 по 13.00 годину 29 квітня ц.р. в м. Шепетівка із двору будинку, невідома особа шляхом вільного доступу таємно викрала чотири ковпака із автомобіля марки “Тайота корола”, який належить жителю м. Вишневе Київської обл.

30 квітня ц.р. в період часу з 02.30 по 04.30 годин в с. Михайлючка, Шепетівського району, з території Майдан-Вильського комбінату вогнетривів невідома особа шляхом вільного доступу таємно викрала 6 рейс довжиною по 3.5-4 м. Сума викраденого встановлюється.