Портал новин

У Славуті посадили ірландський сад за гороскопом друїдів

Неподалік міського Палацу культури заклали ірландський сад. Ініціаторами створення таких незвичних для нашого краю насаджень стали працівники Славутського лісового господарства. Минулого року вони подали ідею у «Громадський бюджет»  і отримали підтримку славутчан.

«Ідею закладення ірландського саду в місті подав працівник лісгоспу Віктор Гавура. Ми її підтримали та виклали своє бачення у проекті й наразі втілюємо його в життя. Сподіваємося, що цей сад стане чудовим місцем для відпочинку, де поєднуватимуться природа та людина», – каже співавтор проекту депутат міської ради Микола Караван.

Наразі рослини уже висаджені. Цікаво, що створений сад згідно з гороскопом друїдів. Це своєрідна колонада дерев у рунічному колі з 22 порід дерев. За словами Миколи Каравана, у цьому гороскопі є певні рослини, які відповідають тій чи іншій даті народження людини, тобто конкретним відрізкам часу. Власне, 18 порід символізують народження, а 4 – є символами весняного й осіннього рівнодення та літнього і зимового сонцестояння. Відтак кожен відвідувач ірландського саду може тут знайти «своє» дерево та зарядитись від нього позитивною енергетикою.

Ініціатори закладення саду зазначають, що рослини шукали по всій Україні, адже серед них є багато незвичних для нашої місцевості. Наприклад, інжир чи кипарисовик.

«В подальшому територію облаштуємо, встановимо відповідні таблички з назвами дерев та інформацією, про символи, пов’язані з ними. Плануємо зробити освітлення та, можливо, встановимо фігуру друїда. Хочемо, щоб сад став справжньою туристичною візитівкою Славути, адже таких немає в області, а можливо і в усій Україні», – каже Микола Караван.

Джерело: Портал “Є”