Портал новин

102 інформує: зведення подій за 26.04 – 05.05.19

В період часу з 26 квітня ц.р., по 01 травня ц.р., в м. Шепетівка на території ПРаТ “Шепетівський цукровий комбінат”, невстановлена особа шляхом вільного доступу таємно демонтувала та викрала 10 залізничних підкладок з-під рейок та 30 костилів з під’їзної колії, яка належить даному підприємству. Вартість викраденого становить 2500 гривень. По даному факту проводиться перевірка.

27 квітня ц.р., близько 23:30 години в м. Шепетівка, на території “Загальноосвітньої школи I- III ступенів -гімназія”, невстановлена особа шляхом вільного доступу демонтувала та таємно викрала дві камери відеоспостереження. Вартість викраденого встановлюється. По даному факту проводиться перевірка.

02 травня ц.р., о 18:32 години в чергову частину Шепетівського ВП з лінії “102” надійшло повідомлення, про те, що в с. Судилків, Шепетівського району, хлопці кидають каміння у покрівлю будинку. На місце події було направлено наряд ГРПП, який прибувши на місце події повідомив, що в с. Судилків, Шепетівського району, невстановлені особи пошкодивши скло у будинку, підпалили його. На місце події направлено СОГ, виїздом якої було встановлено, що 02 травня ц.р., в с. Судилків по вул. Гагаріна, невстановлені особи на автомобілі марки “Фольксваген Кадді”, підпалили будинок, який належить місцевій жительці. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.2 ст. 194 КК України.

02 травня ц.р., близько 18:00 години в с. Судилків, Шепетівського району, поблизу магазину “Фортуна”, невстановлені особи на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинили тілесні ушкодження у вигляді синців сорокарічному місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

02 травня ц.р близько 18.00 годин в с. Судилків, Шепетівського району, поблизу магазину “Фортуна”, місцевий житель із застосуванням насильства, що не є небезпечним для життя та здоров’я потерпілого, місцевого жителя, яке виразилось у нанесенні ударів кулаками і ногами по обличчі, відкрито викрав мобільний телефон марки “Айфон 5с”. Вартість викраденого становить 2050 гривень. По даному факту проводиться перевірка.

02 травня ц.р. близько 17:20 годин в с. Судилків, Шепетівського району, поблизу бару “Ресторанчик”, невідома особа безпричинно спричинила тілесні ушкодження у вигляді синців на обличчі двадцяти однорічного місцевого жителя.

02 травня ц.р. близько 18:25 годин в с. Судилків, Шепетівського району, невстановлена особа, шляхом пошкодження віконного скла проникла у домоволодіння місцевої жительки. По даному факту проводиться перевірка.

03 травня ц.р. близько 23:30 в с. Судилків, Шепетівського району, поблизу бару “Фортуна” невідома особа на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинила тілесні ушкодження тридцяти восьми річного  жителя м. Шепетівка. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 4 травня ц.р. в м. Шепетівка, невстановлена особа, шляхом пошкодження вікна, проникла до домоволодіння місцевого жителя, звідки зі столу таємно викрала належні останньому дві пари перукарських ножиць та дві перукарські машинку марки, із зарядним пристроєм.

4 травня ц.р., о 16:00 год., в м. Шепетівка, невстановлена особа, шляхом вільного доступу з підвізної недіючої залізничної колії, таємно викрала 211 болтів, що перебувають на балансі ВАТ “Шепетівський цукровий завод”. Сума завданого збитку встановлюється.

05 травня ц.р., близько 11:20 години в м. Шепетівка, на міському кладовищі, невстановлена особа шляхом вільного доступу, з лавки, таємно викрала залишений без нагляду мобільний телефон марки “Мейзу M 3 Note”, який належить місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

05 травня ц.р., в період часу з 07:00 години по 11:50 години в м. Шепетівка, невстановлена особа, шляхом віджиму дерев’яних дверей та пошкодження вікна, проникла в будинок, який належить місцевій жительці, звідки таємно викрала вироби з золота. Вартість викраденого встановлюється. По даному факту проводиться перевірка.

05 травня ц.р., близько 05:10 годин в м. Шепетівка, на площі поблизу залізничного вокзалу ст. Шепетівка, невстановлена особа, шляхом ривка, без застосування фізичного насильства, відкрито заволоділа у місцевого жителя мобільним телефоном марки “Ксіомі Редмі 6 А”. По даному факту проводиться перевірка.