Портал новин

102 інформує: дайджест подій за тиждень

В ніч на 6 травня , в м. Шепетівка, невстановлена особа, шляхом вільного доступу з проїзної частини таємно викрала металеву кришку каналізаційного колодязя. Сума завданого збитку встановлюється.

7 травня  , о 17.03 години надійшло повідомлення від чергового лікаря Шепетівської ЦРЛ про те, що в приймальне відділення каретою швидкої допомоги з гуртожитку, який знаходиться за адресою: м. Шепетівка доставлено 48 річну жительку м. Шепетівки, Хмельницької області з тілесними ушкодженнями у вигляді різаної рани шиї. Стан здоров’я важкий, надається медична допомога. Встановлено, що 7 травня   близько 17:00 год., в м. Шепетівка 52 річний житель м. Шепетівка, на ґрунті раптово виниклого конфлікту, під час розпиття спиртних напоїв потерпілою, умисно наніс один удар кухонним ножем у шию останній, спричинивши тілесні ушкодження.

08 травня  , близько 14:00 годин в м. Шепетівка, невстановлена особа, зателефонувавши з мобільного телефону на мобільний телефон жителя смт. Романів Житомирської області, представившись працівником ВАТ “Шепетівський цукор”, під приводом продажу 4 тон цукру піску, договір про, що було укладено між ТОВ представником якої є заявник та ВАТ “Шепетівський цукор”, шахрайським шляхом, заволоділа грошовими коштами, які потерпілий, в м. Шепетівка через термінал самообслуговування, перерахував на банківський рахунок. По даному факту проводиться перевірка.

08 травня  , близько 22:00 години в м. Шепетівка, в міському парку культури та відпочинку, місцевий житель, із застосуванням погроз фізичною розправою та застосуванням фізичної сили, наніс удари руками та ногами, місцевому жителю, та відкрито заволодів грошовими коштами в сумі 300 гривень. По даному факту проводиться перевірка.

В період часу з 05 травня   по 09 травня   в с. Красносілка, Шепетівського району, на дачному масиві невідома особа шляхом вільного доступу викрали металеві стовпчики у кількості десяти штук довжиною два з половиною метри на яких трималась огорожа ділянки заявниці. По даному факту проводиться перевірка

В період часу з 8 по 9 травня 2019 року в с. Хролин, Шепетівського району, невстановлена особа, шляхом вільного доступу таємно викрала 16 саджанців породи яблуні, що належить місцевій жительці. Сума завданого збитку встановлюється.

10 травня   в період часу з 8 по 12 год., в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом зриву навісного замка проникла до приміщення літньої кухні, звідки таємно викрала належний місцевому жителю, дитячий велосипед та бензопилу. Сума завданого збитку встановлюється.

10.05.2019 о 14:48 про те, що в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом пошкодження скоби навісного замка, проникла до сарайного приміщення місцевої жительки, звідки таємно викрала належні останній фритюрницю та електронні ваги. Сума завданого збитку встановлюється.

5 травня   близько 16:00 год в м. Шепетівка, на території парку відпочинку ім. Калініна, місцевий житель, погрожуючи застосуванням фізичної сили, вимагав та отримав у потерпілого місцевого жителя, грошові кошти в сумі 400 грн.

20 квітня  , близько 11:00 год. в м. Шепетівка,невстановлена особа з подвір’я домоволодіння місцевого жителя, шляхом вільного доступу таємно викрала належний останньому велосипед. Сума завданого збитку встановлюється.

Джерело. Шепетівський ВП