Портал новин

Суд прийняв рішення: повернути «Шепетівське підприємство теплових мереж» у комунальну власність територіальної громади Шепетівки

Розгляд справи за позовом Шепетівської міської ради до ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» про усунення перешкод в користуванні майном відбувся 20 травня у приміщенні Господарського суду Хмельницької області. Суд прийняв рішення повернути цілісний майновий комплекс «Шепетівське підприємство теплових мереж» у комунальну власність територіальної громади Шепетівки.

ілюстраційне фото: Сайт Шепетівської міської ради

Нагадаємо, 20 лютого 2019 року Верховний суд України, як суд вищої інстанції, своїм рішенням підтвердив законність та чинність рішення сесії Шепетівської міської ради №1 від 6 листопада 2017 року «Про відмову від договору концесії в односторонньому порядку та повернення майна».

У зв’язку з тим, що ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» відмовилось передавати майно – цілісний майновий комплекс «Шепетівське підприємство теплових мереж», в добровільному порядку, Шепетівська міська рада змушена була звернутися за захистом своїх прав до Господарського суду Хмельницької області з позовом про усунення перешкод в користуванні майном.

За умови, що ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не подасть апеляцію, міська рада буде звертатися до Державної виконавчої служби з питанням про фактичне повернення майна до комунальної власності.

Джерело: Шепетівська міська рада