Портал новин

102 інформує: зведення подій за 20.05 – 26.05.19

20.05.2019 о 17:11 надійшло повідомлення по телефону про те, що 18 травня ц.р., близько 10:10 години в м. Шепетівка, поблизу ЗОШ № 2, місцевий житель, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синця, місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

20 травня ц.р., близько 23:00 години в полі поблизу с. Хролин, Шепетівського району невстановлена особа, шляхом вільного доступу таємно викрала два мішки мінеральних добрив, а саме селітри аміачної, яка належить корпорації ТОВ “Сварог Вест Груп”. Вартість викраденого встановлюється. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 21 травня ц.р., в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом пошкодження замка проникла в сарай місцевої жительки, звідки викрала дитячий велосипед марки “Вінкс”, мікрохвильову піч марки, дубову дошку та металеву бочку.

В ніч на 22 травня ц.р. в м. Шепетівка, невстановлена особа, знаходячись на території “Нового ринку” шляхом вільного доступу таємно викрала зовнішні камери відео нагляду з магазину “Смак”, що належить місцевій жительці. Сума завданого збитку встановлюється.

22 травня ц.р., близько 19:30 години в с. Судилків, Шепетівського району, в будинку, місцевий житель, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синців сестрі, місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

23 травня ц.р., близько 15:30 години в с. Хролин, Шепетівського району, місцевий житель, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синців батькові, місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

23 травня ц.р., близько 22:00 години в м. Шепетівка, на території зони відпочинку поблизу “Гостинного двору”, невстановлена особа з гаманця місцевої жительки, який заявницею був залишений на столику без нагляду, таємно викрала грошові кошти. По даному факту проводиться перевірка.

В період часу з 23 травня ц.р. по 25 травня ц.р. в с. Серединці, Шепетівського району, невстановлена особа шляхом вільного доступу з господарського приміщення здійснили крадіжку чотирьох літрових та одної півлітрова банки смальцю. Сума завданого збитку встановлюється. По даному факту проводиться перевірка.

24 травня ц.р., близько 12:30 годин в с. В. Решнівка, Шепетівського району, місцева жителька застосувавши фізичну силу яка не є небезпечною для життя відкрито заволоділа грошима та продуктами харчування іншої місцевої жительки.

24 травня ц.р., близько 17:30 годин, невстановлена особа, зателефонувавши з мобільного телефону жительці м. Шепетівка, шахрайським шляхом повідомивши про те, що необхідні кошти на лікування її родича. Дана громадянка перерахувала гроші на банківський рахунок через термінал. Про даний вид шахрайства заявниця знала.

26 травня ц.р., о 00:05 години в с. Судилків, Шепетівського району, сталася пожежа в нежилому будинку, який належить місцевій жительці. Під час пожежі тілесних ушкоджень ніхто не отримав. Пожежа локалізована силами ДНСН.

26.05.2019 о 01:43 год. в м. Шепетівка, у закладі “Третій Рим” невідомі особи спричинили тілесні ушкодження у вигляді перелому кісток носа для місцевого жителя.