Портал новин

Обласна служба зайнятості співпрацює з підприємцями

За словами директора Хмельницького обласного центру зайнятості Сергія Черешні співпраця з роботодавцями допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості населення. Так, протягом січня – квітня поточного року кількість вакансій заявлених роботодавцями налічувалось 14,5 тис. За сприяння обласної служби зайнятості забезпечено роботою  8,5 тис. громадян.

До прикладу, підприємству ТЗОВ «Протеїн-Інвест», що на Дунаєвеччині потрібно було укомплектувати майже 50 вакансій. Товариство займається переробкою сої для забезпечення ринку України та інших країн різноманітними харчовими продуктам та вже не один рік поспіль співпрацює з Дунаєвецькою районною філією Хмельницького ОЦЗ. Як результат, на сьогоднішній день усі вакансії укомплектовано.

Крім того, служба зайнятості надає послуги з організації громадських та тимчасових робіт. З початку року за сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості було залучено майже 3 тис. осіб.

Зокрема, якщо людина бажає працювати на себе, служба зайнятості надає одноразову виплату допомоги по безробіттю на відкриття власної справи. Гарним прикладом розвитку малого бізнесу є відкриття невеличкої кав’ярні «Кварта» (ФОП Білокінь Василь Вікторович) та салону краси «Luife» (ФОП Ферманчук Людмила Федорівна), що у м.Дунаївці. Зазначимо, що з початку року за сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості 47 осіб вирішили стати підприємцями.

Живи і працюй в Україні – сьогодні це не лише лозунг, а і прямий заклик до дій. Робота дійсно є – потрібно просто прийти до центру зайнятості.

Джерело: За інформацією Хмельницького обласного центру зайнятості