Портал новин

102 інформує: зведення подій за тиждень 25.05 – 01.06.19

В ніч 25 травня ц.р., в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом пошкодження замка проникла в гараж місцевого жителя, звідки викрала електродриль, саморобний електричний наждачний станок, електро подовжувач.

26 травня ц.р. близько 22:00 годин в с. Серединці, Шепетівського району, невстановлена особа спричинила тілесні ушкодження у вигляді синців сину заявниці. По даному факту проводиться перевірка.

26 травня ц.р., близько 16:10 години в м. Шепетівка, невстановлена особа, пошкодивши вхідні двері, незаконно проникла в будинок, який належить місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 27 травня ц.р., в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом пошкодження передньої пасажирської двері проникла в автомобіль марки УАЗ, який належить місцевому жителю, звідки викрала акумуляторну батарею.

27 травня ц.р., о 13:31 години до Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області надійшло повідомлення  жителя с. Пліщин, Шепетівського району, про те, що близько 23:00 годин в с. Пліщин, Шепетівського району, поблизу сільського ставу на нього вчинено розбійний напад, де невідомі особи в кількості 3-4 чоловік безпричинно спричинили йому тілесні ушкодження та з кишені штанів відкрито викрали мобільний телефон.

27 травня ц.р. о 20:00 год. в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом вільного доступу через незачинені двері проникла до будинку, місцевої жительки, чим порушила недоторканість житла. Зі слів заявника викрадено нічого не було. По даному факту проводиться перевірка.

27 травня ц.р., близько 13:00 годин в с. Ленківці, Шепетівського району, невстановлені особи шляхом вільного доступу через незачинене вікно проникли в будинок місцевої жительки, звідки викрали гроші.

27 травня ц.р., близько 19:30 годин в чергову частину через секретаря надійшла заява жительки м. Шепетівка про те, що замовила доставку цибулі та перерахувала кошти невстановленій особі, але замовлення до цього часу не виконано. По даному факту проводиться перевірка.

28.05.2019 о 23:30 год. в м. Шепетівка, чоловік в стані алкогольного сп’яніння, спричинив тілесні ушкодження у вигляді забою м’яких тканин на обличчі заявниці, місцевої жительки.

29 травня ц.р. близько 03:00 годин в м. Шепетівка, неподалік залізничного вокзалу невідома особа на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинила тілесні ушкодження у вигляді синця на обличчі місцевому жителю.

В ніч на 29 травня ц.р., в смт Гриців, Шепетівського району, невстановлена особа шляхом вільного доступу проникла на територію підстанції ПС 35/10, яка належить “Хмельницьк обленерго”, де відчинивши шафу КРУН- 10 КВ лінії 23, викрала вакуумний вимикач марки “ВВ/TEL- 10”. Вартість викраденого встановлюється. По даному факту проводиться перевірка.

29 травня ц.р., близько 20:20 години в с.Траулин, Шепетівського району, місцевий житель, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синця місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

31 травня ц.р., близько 14:00 години в м. Шепетівка, невстановлена особа, шляхом пошкодження скла у вікні проникла в недобудований будинок, який належить місцевому жителю, звідки таємно викрала 6 листів тирсоплити та 6 дошок. По даному факту проводиться перевірка.

В період часу з 31 травня ц.р., по 12:30 години 01 червня ц.р., в с. Судилків, Шепетівського району, невстановлена особа шляхом демонтажу таємно зняла та викрала 100 метрів металевої сітки, огорожі нежилого домогосподарства, яке належить жителю м. Шепетівка. По даному факту проводиться перевірка.

01 червня ц.р., в період часу з 11:11 години по 11:20 години в м. Шепетівка, поблизу міського парку культури та відпочинку ім. Калініна, невстановлена особа, шляхом вільного доступу з жіночої сумки місцевої жительки, таємно викрала гаманець в якому знаходилися грошові кошти, банківські картки, та мобільний телефон. По даному факту проводиться перевірка.

01 червня ц.р., о 11:44 годин в чергову частину Шепетівського ВП надійшло повідомлення чергової медсестри приймального відділення Шепетівської ЦРЛ, про те, що в травматологічне відділення Шепетівської ЦРЛ госпіталізовано жительку с. Старі Бейзими, Шепетівського району. Проводиться перевірка.

01 червня ц.р., близько 13:00 години в м. Шепетівка, невстановлена особа, шляхом вільного доступу з жіночої сумки місцевої жительки, таємно викрала гаманець в якому знаходилися грошові кошти. По даному факту проводиться перевірка.

01 червня ц.р., близько 15:00 години в с. Плесна, Шепетівського району, з сільського саду, невідома особа шляхом вільного доступу таємно викрала кобилу світло-коричневої масті, яка належать, місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

01.06.2019 о 17:08 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в м. Шепетівка, на приймальне відділення Шепетівської ЦРЛ звернувся місцевий житель, якому 01 червня 2019 року близько 01:00 в смт.Гриців, Шепетівського району, поблизу диско-бару невідомі особи нанесли тілесні ушкодження у вигляді синця на обличчі.

01.06.2019 о 17:17 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що близько 16:00 год. в с. Хролин, Шепетівського району, місцевий житель, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, наніс тілесні ушкодження заявнику, у вигляді синців на обличчі. По даному факту проводиться перевірка.

Джерело: Шепетівський відділ поліції