Портал новин

Математика, українська мова та фізика: МОН опублікувало результати цих предметів

Відсьогодні абітурієнти, у своїх персональних кабінетах, зможуть дізнатись результати ЗНО із трьох предметів: української мови та літератури, математики і фізики. 

Днем раніше, 13 червня, експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти визначила порогові бали “склав”/”не склав” із цих предметів.

“Склав”/”не склав” – це мінімальна кількість тестових балів, яку має набрати учасник зовнішнього незалежного оцінювання, щоб отримати оцінку у шкалі 100-200 балів. Це надає вступнику право брати участь у конкурсному відборі до вишів.

Важливо, що цього року комісія вперше визначила адаптивний поріг для осіб, які здобули повну загальну середню освіту мовою національних меншин. Для них адаптивний поріг встановлено на рівні 14 балів, – повідомляють у МОН.

Цьогорічний поріг для метематики – 11, фізики – 13, українська мова та література -23. Від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні з цих предметів, поріг  подолали: з української мови і літератури – 84% вступників, з математики – 81,83%, з фізики – 85%.

Читайте також:  Які порушення зафіксували на Хмельниччині під час ЗНО з української мови

Порогові бали для біології та іноземних мов визначать 19 червня, а для історії України, хімії та географії – 21 червня.

Зі скан-копіями своїх відповідей випускники зможуть ознайомитись 17 червня, коли їх завантажать до особистих кабінетів вступників.

Джерело: МОН

фото ілюстративне