Портал новин

Дві труби у Шепетівських котельнях зруйнували законно?

Минулого місяця, 29 травня, дві труби на котельнях міста зруйнували. Міська рада Шепетівки за цим фактом звернулась до правоохоронців.

Саме міськрада є власником комунального майна, яке, відповідно до договору концесії орендує ТОВ “Шепетівка Енергоінвест”. У виконкомі коментують, відповідно до пункту сьомого цього договору, “Енергоінвест” має погоджувати з міськрадою усі ремонтні дії чи реконструкцію. Однак труби на котельнях за адресами вул. Судилківська 100 та Героїв Небесної Сотні 54 демонтували без погодження.

На звернення посадовців: ознак кримінального правопорушення за цим фактом правоохоронці не виявили. Про це на своїй fb-сторінці повідомляє Шепетівська міська рада.

Незважаючи на відсутність погодження з міською радою, необхідних документів профільних установ на демонтаж труб та чинність рішень суду про повернення цілісного майнового комплексу теплових мереж у комунальну власність територіальної громади Шепетівки, ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» здійснило акт вандалізму, який може привести до того, що два мікрорайони Шепетівки залишаться без опалення, – зазначають у своєму дописі.

Джерело: Шепетівська міська рада
Фото: Шепетівська міська рада