Портал новин

Якою буде погода у липні?

У липні сонце припікатиме до +30 і більше, однак, час від часу, спеку замінюватиме гроза.

«Липень в Україні цього року буде дуже спекотним, а температура повітря збережеться на рівні +30 градусів. Проте, два-три періоди по кілька днів країну таки накриють зливи з грозами, через що погода стане холоднішою та свіжішою. Почнеться другий місяць літа з прохолодної погоди, яка затягнеться ще з останніх чисел червня. З 6-7 числа повернеться сильна жара до +27+32 градусів, яка затягнеться щонайменше на тиждень – до 17 липня», – пише 24tv.ua.

У другій половині місяця похолодання з дощами та грозами почнеться 18-20 липня.Стовпчики термометрів опустяться до +19+24 градусів, а вночі – +14+18 градусів. Проте, з 22 липня температура повітря знову підніметься до +34+35 градусів і така аномальна спека протримається до кінця місяця.

Флюстративне фото: рoliteka.net

Загалом легенькі літні дощі варто чекати українцям на початку місяця – 4 і 8 липня та наприкінці – 27-28 числа.

«Погода в Україні в липні 2019 року буде постійно змінюватися. Теплі дні будуть чергуватися з прохолодними і дощовими періодами. Чекати сильної спеки, як у червні, в липні не варто», – зазначають в Уніан.

Перші десять днів не варто очікувати високих температур. Буде помірне тепло, без опадів, у середині місяця можливе чергування теплих і прохолодних днів. Друга декада місяця ще більше розчарує дощами і шквалами, а також прохолодою, нетиповою для літа. Кінець липня не поліпшить загальну картину: очікуються опади, а теплих і погожих днів буде мало.

Синоптик Наталка Діденко дала прогноз на найближчі декілька днів. Опади подекуди нагадають про себе.

«1-го липня в Україні переважатиме високий атмосферний тиск, опадів не передбачається, лише на південному сході можливі локальні грозові дощі. 2 липня до нас завітає атмосферний фронт, тому збільшиться хмарність та пройдуть короткочасні дощі з грозами. 3 липня посилиться вплив західного антициклону Україною, переважатиме суха погода.», – йдеться у дописі Наталки Діденко.

Джерело: Портал “Є”