Портал новин

13 років за ґратами через вбивство тестя

Хмельницький міськрайонний суд позбавив волі 40-річного чоловіка, якому інкримінують умисне вбивство.

Ілюстративне фото

«За матеріалами справи, чоловік вбив власного тестя. Так, у липні минулого року, вдома розпивав зі своєю дружиною спиртні напої. За цією ж адресою мешкав і тесть. Чоловіки зустрілись в коридорі, де на ґрунті неприязних відносин відбулась суперечка, після якої обвинувачений взяв кухонний молоток та наніс тестю 6 ударів в голову, від яких останній помер на місці події», – зазначають у прес-службі суду.

У засіданні хмельничанин вказав, що дійсно між ним та тестем виникла сварка, під час якої останній накинувся на нього з ножем, поранив йому ногу, якою він хотів вибити ножа. При цьому обвинувачений захищаючись, можливо і наніс потерпілому по голові декілька ударів кухонним молотком, якого підібрав на кухні, однак не пам’ятає як саме.

Суд показання обвинуваченого відхилив, адже вони не послідовні, в деталях суперечать одні одним та доказам по справі. Навіть в ході судового розгляду чоловік тричі змінював свої показання. Тому 40-річному хмельничанину призначили покарання у вигляді 13 років позбавлення волі.

Джерело: Портал “Є”