Портал новин

«Поліцейський офіцер громади» незабаром буде у 5 областях України

Реалізація проєкту “Поліцейський офіцер громади” поширюється на Волинську, Рівненську, Харківську, Хмельницьку та Черкаську області. Про це повідомив заступник начальника ГУ НП у Хмельницькій області Валентин Білянський.

За його словами, цей проєкт презентували головам громади ще у травні, обговорили з ними можливості реалізації, вимоги та забезпечення як зі сторони Національної поліції, так і за рахунок коштів місцевого бюджету.

На початок липня надійшло 45 анкет від громад Хмельниччини і всі вони погоджені для участі.

“Громада має подбати про створення належних умов праці для свого дільничного — виділити йому кабінет, обладнати необхідною технікою та меблями. У свою чергу поліція забезпечить кадровий резерв, навчання, зарплатню, обладнання і зброю відповідному працівнику поліці. Також обіцяє не залучати поліцейського офіцера громади (ПОГ) до охорони держустанов, чи масових заходів. Ці люди будуть працювати виключно на безпеку громади. І я дякую громадам, що так активно відгукнулися на пропозицію  і що справді піклуються про своїх жителів. Також дякую Хмельницькому центру розвитку місцевого самоврядування за сприяння і допомогу у комунікації між Національною поліцією та громадами”, – зазначив Валентин Білянський.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» передбачає інтеграцію дільничних офіцерів поліції до територіальних громад таким чином, щоб вони 90 відсотків робочого часу проводили в громаді, опікуючись проблемами її безпеки.

Детальніше про наступний етап реформи Національної поліції читайте тут.

Джерело: Портал “Є”