Портал новин

102 інформує: зведення подій за тиждень 28.06 – 06.07.19

28 червня ц.р., близько 12:30год в с.Серединці,  місцеві жителі, на грунті раптово виниклих неприязних відносин спричинили тілесні ушкодження у вигляді синців м. Шепетівка. По даному факту проводиться перевірка.

29 червня ц.р. о 19:30 в с. Поляна, місцеві жителі на грунті раптово виниклих неприязних відносин умисно спричинили тілесні ушкодження для місцевого жителя.

30 червня ц.р. близько 19:45 годин в с. Коськів, місцевий житель спричинив тілесні ушкодження місцевому жителю та вчиняв протиправні дії відносно місцевої жительки. По даному факту проводиться перевірка.

01 липня ц.р., близько 23:00 години в м. Шепетівка, місцевий житель, на грунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синців місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

01 липня ц.р., близько 22 год в м.Шепетівка, невідома особа, перебуваючи в приміщенні магазину, який належить, місцевому жителю, шляхом вільного доступу, з прилавку, таємно викрала грошові кошти. По даному факту проводиться перевірка.

2 липня ц.р., близько 22:00 години в с. Серединці місцевий житель, на грунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синців місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 04 липня ц.р., в с. Городище, невстановлена особа шляхом віджиму вінка незаконно проникла в нежилий будинок, який належить місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

04 липня ц.р., близько 18:50 години в м. Шепетівка, невстановлена особа , перебуваючи в гостях, шляхом вільного доступу таємно викрала мобільний телефон який належить місцевому жителю. Вартість завданих збитків встановлюється. По даному факту проводиться перевірка.

6 липня ц.р. о 10:43, невстановлена особа незаконно проникла в будинок місцевої жительки, що розташований в с. Коса Рішнівка. По даному факту проводиться перевірка.

6 липня ц.р. в смт. Гриців. спричинив тілесні ушкодження у вигляді забою м’яких тканин на обличчі, місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.