Портал новин

В рамках НУШ для Хмельниччини виділили понад 43 млн грн.

Цьогоріч Нову українську школу в Хмельницькій області профінансували на 20 млн. грн. видатків. Про це говорили під час засідання координаційної ради з питань реформи освіти, що відбулося у форматі відеоселекторної наради під головуванням прем’єрміністра України Володимира Гройсмана.

Фото: khm.depo.ua

В.о. голови ОДА Володимир Калініченко розповів про використання субвенції на НУШ, що Хмельниччина уже закупила 48% меблів, 11% комп’ютерної техніки та 15% дидактичних матеріалів від запланованих обсягів. Посадовець запевнив, що до 1 вересня школи будуть готові до навчального процесу.

У Департаменті освіти і науки ОДА, на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2019 році для Хмельницької області виділили понад 43 млн грн., із них:

  • 35,5 млн грн на закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів;
  • 7,5 млн грн на підготовку тренерів-педагогів, супервізорів, проведення супервізії та підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Розпорядженням голови Хмельницької обласної державної адміністрації кошти субвенції в сумі 39,2 млн грн розподілено між адміністративно-територіальними одиницями та закладами освіти обласного підпорядкування та 3,8 млн грн зарезервовано в обласному бюджеті на підвищення кваліфікації вчителів, які забезпечують здобуття учнями 5-11 (12) класів загальної середньої освіти.

Станом на 1 липня на адміністративно-територіальні одиниці області профінансовано видатки в сумі 20,3 млн грн, з них:

  • 17,5 млн грн на закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів. Освоєно 50, 4% від затвердженої суми;
  • 2,8 млн грн на підготовку тренерів-педагогів, супервізорів, проведення супервізії та підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Освоєно коштів 9% використання.

Джерело: DEPOХмельницький