Портал новин

Водій вантажівки хотів провезти у Шепетівську колонію заборонені предмети

За повідомленням Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань, декілька мобільних телефонів знайшли в автомобілі, який вивозив сміття з установи.

«Співробітники установи провели огляд автомобіля «ГАЗ-53» під керуванням вільнонайманого працівника водія гаража ДУ «Шепетівська виправна колонія №98». Чоловік заїжджав на територію установи для вивозу сміття. Під час огляду транспортного засобу виявили та вилучили заборонені предмети, які знаходилися в прихованому вигляді», – йдеться у повідомленні.

В управлінні з питань виконання покарань додають, що в іншій кабіні водія знаходились роутер, SIM-карта, мікро-USB шнур, мобільний телефон, гарнітура до мобільного телефону. Окрім того, водій добровільно віддав пакунок золотистого кольору працівникам оперативного відділу установи. У ньому знаходилось п’ять мобільних телефонів, дев’ять зарядних пристроїв, декілька комплектів навушників.

Фото: Західне міжрегіональне управління з ПВКП

Також, в одному із зарядних пристроїв був поліетиленовий згорток з подрібненою речовиною зеленого кольору рослинного походження.

Працівники колонії про подію повідомили Шепетівський відділ поліції та в прокуратуру області. За фактом проводять службову перевірку.

Джерело: Портал “Є”