Портал новин

Благодійна акція «Готуємо дітей до школи» відбудеться на Хмельниччині

Обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до початку нового навчального року восьмий рік поспіль проведе благодійну акцію «Готуємо дітей до школи». Вона триває з 1 серпня по 4 вересня.

За повідомленням центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, метою акції є допомога сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах, родинам вимушених переселенців, сім’ям учасників антитерористичної операції підготувати до школи діток, забезпечити їх шкільною формою, спортивним одягом, взуттям і необхідним приладдям.

Минулого року 867 сімей, в яких виховується 2489 дітей, отримали необхідну допомогу.

«Обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді передано на місця понад 300 одиниць шкільної форми (костюми, сарафани, брюки), 100 пар взуття та канцелярські товари (рюкзаки, зошити, ручки, олівці, фломастери). Діти також отримали гуманітарну допомогу повсякденним одягом, взуттям та іграшками. Під патронат обласного центру взято 20 родин, у яких виховуються 62 дитини. Орієнтовна вартість переданих речей склала понад 160 тисяч гривень», – йдеться в повідомленні установи.

Детальніше про те, як взяти участь у благодійній акції «Готуємо дітей до школи», можна за телефонами обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в Хмельницькому (0382) 76-55-58, 65-02-38.

Джерело: Портал “Є”