Портал новин

Хмельниччина – у ТОП-5 активних культурних регіонів

Шість громад Хмельниччини виграли у конкурсі «Малі міста – великі враження». Разом із нами Вінниччина, Івано-Франківщина, Одеська та Львівська області. До переліку проектів, які подали громади Хмельниччини увійшли фестивалі, літня польова археологічна школа і пленери.

Фото: сайт “Є”

У Славуті планують провести етно-екофестиваль «Колодар», в Нетішині проведуть пленер художників «Барви Нетішина». У категорії «Малі проекти» перемогу здобула ідея Дунаєвецького міського культурно-мистецького, просвітницького центру провести «Свято Церери в Миньковецькій державі», який відбудеться у селі Миньківці Дунаєвецького району.

У Полонному, в рамках проекту «Підземні шляхи  XVII—XVIII ст. тисячолітнього міста Полонне», планують провести літню польову археологічну школу, а в Старокостянтинові проведуть Всеукраїнський етнофестиваль «Болохівські гостини».

У Летичеві проведуть фестиваль народної творчості «Подільський витязь — Устим Кармалюк» у селі Кудинка Летичівського району.

Нагадаємо, конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження» започатковано минулого року. Він фінансується з державного бюджету, а його мета – підтримка культурних ідей у невеликих населених пунктах та об’єднаних територіальних громадах. Цього року загальний обсяг фінансування культурних пропозицій складе 41,3 мільйона гривень, який виділять із державного бюджету.

Джерело: Портал “Є”