Портал новин

На Хмельниччині росте кількість інфекційних захворювань

За минулий тиждень в лікувально-профілактичні заклади області з підозрою або ознаками інфекційних захворювань звернулось 228 мешканців про 220 на попередньому тижні. Інтенсивний показник по області становить 17,8 на 100 тисяч населення, повідомляє ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України».

Фото: ДУ “Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України”

Інфекційна захворюваність в різних регіонах області була неоднаковою: у Волочиському, Городоцькому,. Ізяславському, Полонському, Шепетівському, Ярмолинецькому районах та містах Кам’янець-Подільському, Нетішині, Хмельницькому спостерігалось підвищення її рівня в 1,1-3,5 рази; в Білогірському, Віньковецькому, Деражнянському, Дунаєвецькому, Кам’янець-Подільському, Красилівському, Летичівському, Славутському, Старокостянтинівському, Старосинявському, Хмельницькому, Чемеровецькому районах – вона знизилась в 1,1-5 разів; в Новоушицькому районі – залишилась на показниках попереднього тижня.

Інфекційна захворюваність серед дорослого населення зросла на 6,3%, дитячого – залишилась на попередньому рівні. Питома вага дітей до 17 років серед усіх захворілих становить 48% (попередній тиждень – 50%).

Кількість хворих на крапельні інфекції зменшилась на 8 випадків, на кишкові – на 20,2% (за рахунок гастроентероколітів).

Фахівцями відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ “Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України” розслідувано 161 випадок інфекційних захворювань, в тому числі кишкових інфекцій – 91, крапельних – 52.

З метою встановлення джерела збудника інфекцій та локалізації вогнищ інфекційних захворювань обстежено 18 осіб з числа контактних, в тому числі 1 декретований. В 60 вогнищах проведена заключна дезінфекція.

Джерело: DEPOХмельницький