Портал новин

102 інформує: зведення подій за тиждень 14.07-22.07.19

14 липня ц.р., близько 20:00 години в м. Шепетівка поблизу ставу, місцевий житель, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синця місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 15 липня ц.р., в м. Шепетівка, невстановлена особа, шляхом підбору ключа проникла до приміщення літньої кухні місцевої жительки звідки таємно викрала вироби з металу вагою близько 50 кг. та велосипед. Сума завданого збитку встановлюється.

В ніч на 15 липня ц.р. в м. Шепетівка, невстановлена особа, шляхом пошкодження замка вхідних дверей, проникла до приміщення літньої кухні звідки незаконно заволоділа мопедом марки “Карпати 2”, та таємно викрала велосипед марки Україна, кришку з котла, ключі, сокиру, інші металеві вироби, що належать місцевій жительці.

В ніч на 15 липня ц.р., в м. Шепетівка, невстановлена особа, шляхом демонтажу віконної рами, проникла до будинку місцевої жительки, звідки таємно викрала ноутбук.

16 липня ц.р. о 06:00 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в м. Шепетівка, біля магазину Альфа невідома особа чоловічої статі в алкогольному сп’янінні спричинила тілесні ушкодження місцевій жительці.

16 липня ц.р., в період часу з 07:00 по 16:00 годин в с. Ленківці, Шепетівського району, поблизу автодороги Шепетівка – Хмельницький невстановлена особа шляхом вільного доступу викрала кобилу гнідого окрасу, яка належить місцевій жительці.

В ніч на 17 липня ц.р. в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом пошкодження замка багажника в автомобілі ВАЗ 2109, що належить місцевому жителю, здійснила крадіжку двох колонок та савбуфера. По даному факту проводиться перевірка.

17 липня ц.р. близько 16:20 годин в м. Шепетівка, невстановлена особа, зателефонувала місцевій жительці, представившись працівником служби безпеки “Ощадбанку”, шахрайським шляхом, під приводом забезпечення безпеки рахунків, випитала реквізити картки та заволоділи грошовими коштами, перевівши їх з банківської картки. Про даний вид шахрайства знала.

18 липня ц.р., в чергову частину Шепетівського ВП через секретаря з Шепетівського об’єднаного міського військового комісаріату надійшли матеріали, про те, що житель с. Серединці, Шепетівського району ухиляється від призову на строкову військову службу. По даному факту проводиться перевірка.

18 липня ц.р., в чергову частину Шепетівського ВП через секретаря з Шепетівського об’єднаного міського військового комісаріату надійшли матеріали, про те, що житель с. Михайлючка, Шепетівського району ухиляється від призову на строкову військову службу. По даному факту проводиться перевірка.

19 липня ц.р., 23:07 годин в чергову частину надійшло повідомлення жительки с. Курганівка, Шепетівського району про те, що 19 липня ц.р., близько 16:00 годин в с. В. Шкарівка, Шепетівського району, її брат місцевий житель пішов на сільський став купатись та до цього часу не повернувся.

20 липня ц.р., близько 22:20 години в с. Лавринівці, Шепетівського району, місцевий житель на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синця на обличчі співмешканці місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

21 липня ц.р. близько 6:50 год. в м. Шепетівка, неподалік залізничної поліклініки, місцевий житель із погрозами застосуванням насильства, що є небезпечним для життя та здоров’я потерпілого у вигляді демонстрування предмету схожого на ніж, відкрито викрав у місцевого жителя, золоту каблучку вагою 7 гр.

22 липня ц.р., о 18:06 годин в чергову частину Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області від лікаря ШМД надійшло повідомлення про те, що в м. Шепетівка до приїзду ШМД помер місцевий житель на обличчі якого присутні тілесні ушкодження.