Портал новин

102 інформує: зведення подій за тиждень 22.07 – 28.07.19

В ніч на 22 липня ц.р., в с. Вербівці, Шепетівського району, невстановлена особа шляхом вільного доступу з двору будинку, який належить місцевій жительці, таємно викрала гужовий віз, який належить місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

22 липня ц.р., о 18:06 годин в чергову частину Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області від лікаря ШМД надійшло повідомлення про те, що в м. Шепетівка до приїзду ШМД помер місцевий житель на обличчі та голові якого присутні тілесні ушкодження.

22 липня ц.р., близько 20:30 години в м. Шепетівка, невстановлена особа на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинила тілесні ушкодження у вигляді синців місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

23 липня ц.р. близько 12:35 годин в с. Судилків, Шепетівського району, біля магазину “Золота Амфора”, невстановлена особа  шляхом вільного доступу з автомобіля марки ВАЗ 21043, що належить місцевому жителю, здійснила крадіжку телефону. По даному факту проводиться перевірка.

23 липня ц.р. близько 21:15 в м. Шепетівка, біля магазину “Гарант” місцевий мешканець керуючи автомобілем Форд Сієра не впоравшись з керуванням здійснив наїзд на пішохода жителя м. Шепетівка, який перетинав дорогу поза межами пішохідного переходу. В наслідок ДТП останній отримав тілесні ушкодження. По даному факту проводиться перевірка.

23 липня ц.р., близько 20:00 години в м. Шепетівка, жителька м. Маріуполь Донецької області перебуваючи в квартирі місцевого  жителя, застосувавши фізичну силу, яка є небезпечною для здоров’я в момент заподіяння, нанесла один удар в область голови власнику квартири, спричинивши тілесні ушкодження та відкрито заволоділа телевізором та медіа плеєром.

23 липня ц.р. близько 23:55 годин в м. Шепетівка, місцевий житель, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синця на обличчі місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

24 липня ц.р., близько 12:20 годин в чергову частину надійшла заява керівника ГО “Побратими України” про те, що посадові особи Шепетівської міської ради безпідставно призначили підрядника по виконанню ремонтних робіт по відновленню дорожнього покриття. По даному факту проводиться перевірка.

24 липня ц.р., близько 14:00 годин м. Шепетівка, невстановлена особа зателефонувала на мобільний телефон місцевої жительки та шахрайським шляхом під приводом не притягнення її сина до кримінальної відповідальності заволоділа її грошовими коштами, які остання перерахувала на банківські картки. Про даний вид шахрайства знала.

24 липня ц.р., близько 16:00 години в с. Заморочення, Шепетівського району, невстановлена особа знайшовши сховані ключі до замка вхідних дверей проникла в будинок, який належить місцевій жительці, звідки таємно викрала золоту каблучку, золоті сережки, грошові кошти. Вартість викраденого встановлюється. По даному факту проводиться перевірка.

25 липня ц.р. о 18:10 годин в м. Шепетівка, невстановлена особа перебуваючи у приміщені магазину “Люкс” із застосуванням фізичної сили, що не є небезпечним для життя та здоров’я, відкрито заволоділа чотирьома пачками сигарет “Winston XS” з капсулою. По даному факту проводиться перевірка.

26.07.2019 о 04:23 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в м. Шепетівка, 26.07.2019 року близько 04:00 год невстановлені особи перебуваючи поблизу магазину Яна, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин умисно спричинили тілесні ушкодження для місцевого жителя.

26.07.2019 о 09:42 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що вночі в м. Шепетівка, з сараю, шляхом розбиття скла вікна таємно викрали зварювальний кабель.

В період часу з 22:00 годин 26 липня ц.р. по 08:30 годин 27 липня ц.р. в с. Пашуки Шепетівського району, в дворі будинку невстановлена особа шляхом вільного доступу з трактора місцевої жительки викрала акумулятор та стартер.

27 липня ц.р. близько 21 год. 30 хв.в м. Шепетівка, в магазині “Вопак”, місцевий житель шляхом вільного доступу, з полиці магазину викрав продукти харчування, а саме : пляшку горілки, каву, 2 палки копченої ковбаси та пляшку напою “Рево”.

27 липня ц.р., в період часу з 6:00 годин по 22:00 годин в с. Вовківці, Шепетівського району, невстановлена особа шляхом розбиття віконного скла, проникла в приміщення майстерні Вовківецької початкової школи, звідки викрала твердопаливний котел.

28 липня ц.р., близько 20:00 годин в м. Шепетівка невстановлена особа під час суперечки спричинила тілесні ушкодження у вигляді синців та забоїв місцевому жителю.