Портал новин

Help Kids у один клік

Шепетівчани заснували благодійний он-лайн аукціон. Help Kids – проект покликаний зібрати кошти для облаштування реабілітаційної кімнати у Новоград-Волинському будинку маляти. Він спеціалізується на реабілітації дітей.

Фото: Олександр Андрощук

“Зараз там перебуває сорок діток, п`ятеро із них тяжкохворі”, – коментує одна із організаторів аукціону Юля Хлонь.

Вона разом із друзями – часті гості у цьому закладі. Привозять одяг, іграшки та речі першої необхідності. Часто їм допомагають благодійники. Однак зараз, сума про яку йдеться – значна. Адже через відсутність спеціально-облаштованої реабілітаційної кімнати, заклад можуть закрити.

Фото: Олександр Андрощук

“Зокрема потрібно шість функціональних ліжок, ціна одного – від 6 000 грн та апарат штучного дихання, який вартує від 11 000 грн, – розповідає волонтер та організатор аукціону Олександр Андрощук, – Тому аби зібрати необхідні кошти ми вирішили організувати он-лайн аукціон”.

Ідею активісти запозичили у відомого українського аукціону «Свій для свого», який у 2014 році небайдужі організували для фінансування потреб українських вояків, зокрема лікування.

Фото: Олександр Андрощук

“Сторінка у фб, яку ми створили називається «Help Kids», тобто «допомога дітям», прийменник «for» (Help for Kids) забрали для спрощення у пошуковику, – розповідає організаторка Анна Собецька, – алгоритм роботи – простий. Ви надсилаєте у особисті повідомлення фото, опис та стартову ціну вашого лоту. Його виставляють на торги, а виручені кошти йдуть на придбання необхідного для дитбудинку”.

Усі надходження та витрати волонтери формують у тижневу звітність, яку так само публікуватимуть на офіційній сторінці аукціону.