Портал новин

У Хмельницькому затримують підлітків

За два місяці літніх канікул патрульні зафіксували 24 правопорушення вчинених неповнолітніми. Про це розповів інспектор зі зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в області Максим Рижий.

Ілюстративне фото: “Є”

Серед порушень 15 адміністративних матеріалів на дітей, віком від 16 до 18 років. Більшість з них (6 протоколів) стосується керування транспортним засобом особою, яка немає на це права. Окрім цього, два протоколи склали за керування незареєстрованими транспортними засобами і стільки ж за невиконання вимоги зупинитися.

Фігурували неповнолітні і в дорожньо-транспортних пригодах: два протоколи правоохоронці склали на неповнолітніх за вчинення ДТП і залишення місця ДТП та керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння. Ще двох підлітків притягнуть до відповідальності за порушення правил дорожнього руху пішоходами та дрібну крадіжку.

Як пояснюють правоохоронці, за ці првапорушення відповідатимуть самі неповнолітні. У цих випадках закон передбачає відповідальність у вигляді штрафу. Його розмір визначить суд.

Окрім того, штрафи очікують і на батьків. Патрульні за два літніх місяці склали дев’ять протоколів на батьків неповнолітніх, за правопорушення, які скоїли їхні діти. У випадку правопорушення, скоєного дитиною до 16 років, відповідальність нестимуть саме батьки за частиною 3 статті 184 кодексу України про адміністративні правопорушення.

Джерело: Портал “Є”