Портал новин

У Нетішині помер 100-річний довгожитель

Серце Дмитра Мельника перестало битися 7 серпня.  Свій сотий день народження він відсвяткував 25 лютого цього року. Про це повідомляє пресслужба виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Фото: Нетішинської міської ради

 «7 серпня зупинилося серце Дмитра Івановича Мельника – найстаршого мешканця Нетішина, учасника бойових дій Другої світової війни, вчителя від Бога з більш ніж 50-річним стажем, люблячого дідуся і батька. Людини-патріота, яка понад усе любила Україну та рідну землю., – йдеться в повідомленні прес-служби виконкому. – Попри поважний вік, він був активним членом міської ветеранської організації, завжди бажаним гостем в навчальних закладах міста, загальноміських заходів. За щирість, доброту, відвертість та душевне тепло його поважали дорослі і діти, його життєвий шлях – приклад для всіх нас».

Народився Дмитро Іванович 25 лютого 1919 року в селі Паланка на Брацлавщині Вінницької області у багатодітній родині. У 1935 році Дмитро Мельник став студентом історичного факультету Харківського педагогічного інституту. З 1938 року розпочав працювати на педагогічній ниві. У 1939 він став курсантом полкового училища в Єлабузі. Отримавши початкові ази військової науки, потрапив на радянсько-фінську війну. У листопаді 1945 був демобілізований. Повернувся на роботу в селі Глібів Хмельницької області. У 1957 році закінчив Київський інститут іноземних мов. Дмитро Іванович – відмінник народної освіти, старший вчитель, дослідник історії краю. З 1988 року Дмитро Іванович на пенсії. Саме відтоді він переїхав жити до Нетішина разом зі своєю донькою. У місті енергетиків він проводив військово-патріотичне виховання серед учнівської молоді, був активістом міської організації ради ветеранів.

Джерело: Портал “Є”