Портал новин

Мешканку Нетішина підозрюють у вбивстві новонародженої дитини. Вона перебуває під домашнім арештом

Підозрюваній у вбивстві новонародженої дитини у Нетішині обрали цілодобовий домашній арешт. Про це інформує прес-служба Апеляційного суду області.

Фото: Апеляційний суд Хмельницької області

В обранні запобіжного заходу у виді тримання під вартою – відмовити, натомість обрати цілодобовий домашній арешт із застосуванням електронного засобу контролю. Таку ухвалу постановив слідчий суддя Нетішинського міського суду щодо жінки, яку підозрюють в умисному вбивстві новонародженої дитини (стаття 117 Кримінального кодексу України). На думку судді, саме такий запобіжний захід буде достатнім, аби запобігти спробам переховуватися від слідства й суду.

Мешканку Нетішина підозрюють у тому, що, перебуваючи в обумовленому пологами психічному стані, вона умисно позбавила життя свою новонароджену дитину. За даними слідства вона є матір’ю двох малолітніх дітей. Факт третьої вагітності приховувала від оточуючих, на обліку в медзакладі не перебувала.

Наразі досудове слідство триває.

Нагадаємо, жінка намагалась ввести поліцейських в оману, щоб приховати скоєний злочин, і давала спочатку неправдиві свідчення. Насправді, тіло новонародженої дівчинки вона ретельно запакувала і сховала у кімнаті гуртожитку, де його і виявили під час обшуку.

За попередніми результатами експертизи, дитина народилась живою, причиною смерті є асфіксія.

Джерело: DEPOХмельницький