“Світ рівних” тривав впродовж двох днів, із двадцятого по двадцять друге серпня, і забрав охочих із усієї країни.
Ми мали учасників та учасниць не лише із Шепетівки, а й із Києва, Дніпра та інших українських міст, – розповідає директорка музею ім. Островського Наталя Никонова, – оскільки не всі змогли бути присутніми на лекціях та тренінгах, ми організували й дистанційну форму навчання.
За допомогою відеоконференції кожен зміг взяти участь у лекційних заняттях. Цьогоріч їх поділили на два блоки: літературно-творчий та декоративно-прикладний, народознавство. Особливістю цьогорічних навчань стала участь юних талантів.
Діти просто загорілись цим процесом, – додає Наталя Никонова, – їм дуже сподобалось виготовляти ляльки-мотанки, займатись народознавством. А, головне, що ця малеча відчула – вони не одинокі.
Директорка музею додає, щорічно після навчань учасники спілкуються між собою та із тренерами. А ще, називають місце проведення “Острівцем щастя”, адже тут почуваються у комфортному та натхненному просторі.
Ми дуже вдячні за сприяння і міській бібліотеці №1, очолюваній Анастасією Лакідою, і літературно-мистецькій студії “Доля”, під керівництвом Віри Кухарук за сприяння у цьому проекті, – говорить Наталя Никонова, – окрема подяка і тим, хто закриття школи справжнім святом: Анатолію Огарєву та фольклорному ансамблю “Джерельце”, хору Шепетівського УТОСу “Пролісок” під керівництвом Михайла Шторгіна.
Особливою гостею закриття стала письменниця, скульпторка та винахідниця із Нетішина Світлана Лелях-Бегутова, вона презентувала на заході свою книгу “Дві долі, одна філософія життя”.