Портал новин

Хмельницька обласна поліція має нового очільника

Правоохоронцям Хмельницької області представили їхнього нового керівника – відтепер поліціантами краю керує полковник поліції Анатолій Щадило.

Фото: Depo.Хмельницький

Інформація про те, що наказом Голови Нацполіції Сергія Князєва полковника поліції Анатолія Щадила призначено начальником Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, з’явилася безпосередньо перед представленням нового головного копа. Представляти підлеглим нового керівника приїхав заступник Голови Нацполіції Ігор Клименко. Також на заході був присутній попередній начальник Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області Василь Віконський.

Представляючи новоспеченого керівника, Ігор Клименко стисло розповів про те, що полковник Щадило раніше працював на керівних посадах у правоохоронних органах. До 2014 року заступником начальника обласного управління міліції на Волині, а потім став заступником начальника столичного управління МВС.

Як зазначив у виступі сам Анатолій Щадило, він народився та виріс на Хмельниччині. Першу освіту здобув у Кам’янці-Подільському, донедавна працював радником голови департаменту забезпечення діяльності голови Національної поліції України. Правоохоронець також зазначив, що його призначення на малу батьківщину – це подвійна відповідальність та вияв довіри до нього.

Ось, словом, і вся інформація, що була озвучена під час представлення.

Аналізуючи декларацію посадовця на сайті НАЗК, можна зазначити ще деякі подробиці про нього.

52-річний полковник одружений, має двох синів. Разом із дружиною Щадило володіє квартирою у Києві площею 125 “квадратів”, така ж за площею квартира у столиці належить одному з його синів. Ще дві квартири у Києві площею 130 та 79 “квадратів” та дачний будинок у селі Проців Бориспільського району має дружина полковника.

У володінні родини – сім земельних ділянок у тому ж Процеві на Бориспільщині, два паркомісця у Києві. Родина також будує ще один дачний будинок, гараж та лазню. У переліку об’єктів незавершеного будівництва також числиться квартира у столиці, що належить одному з синів полковника.

Статки родини Щадила наступні: за основним місцем роботи правоохоронець заробив у минулому році 22,8 тис. грн та ще отримав майже 124 тис. грн пенсії. Також в його активі – 114,7 тис. грн, виплачених у зв’язку із пораненням. Дружина полковника отримала 187 тис. грн доходу від надання в оренду майна, а от синові полковника Щадила невідомий іноземець презентував понад 3,2 млн грн (ця сума вказана в декларації як подарунок від іноземного громадянина).

Пересувається родина поліцейського на кількох авто. У 100-відсотковій власності полковника перебуває автомобіль Nissan Juke 2013 року, причів, причіп для перевезення човнів та, власне, сам човен – прогулянковий катер Silver YAWK заявленою вартістю в 50 тис. грн. Також правоохоронець за дорученням користується автомобілем “Мерседес” 2014 року випуску.

Спільно із дружиною Анатолій Щадило володіє значною сумою грошових коштів у валюті в розмірі 170 тисяч доларів. Крім того, на Анатолія Щадила ще відкрито рахунок у Приватбанку на суму 70 тисяч гривень.

Джерело: DEPOХмельницький