Портал новин

У Польщі вбили 26-річну подолянку

В польському місті Гожув-Великопольський, вбили 26-річну дівчину з Хмельниччини. Подія сталась 11 вересня, серед білого дня. В пральню, у якій працювала дівчина, зайшов молодий чоловік і витягнувши пістолет вистрілив їй у скроню. Дівчину звали Христина, вона померла на місці. Про це повідомляє польське видання “FAKT24”.

Фото: fakt.pl

“Вбивцею українки виявився місцевий житель Павло Рожанський. Він любив Христину токсичною любов’ю. Коли приваблива жінка не розділила його почуттів, він вирішив помститися найжорстокішим чином. Чоловік спланував злочин. Коли він дістав зброю то без роздумів застрелив кохану”, – пише видання “FAKT24”.

Як виявилось, дівчина відчувала загрозу від шанувальника. Менш ніж за три місяці до злочину в муніципальній пральні (17 червня) Христина звернулась у відділі міліції. Вона написала заяву про переслідування з боку Павла Рожанського. Розслідування проводилось без зволікань і вже 23 серпня, до суду в Гожуві надійшло клопотання про покарання Павла.

“Суд, визнавши, що обставини вчинення злочину та вина обвинуваченого не викликають сумнівів, погодившись з аргументами поліції, викладеними в зібраних доказах і виніс вирок 2 вересня. Павло Рожанський був визнаний винним у домаганнях. Чоловіка оштрафували на 500 злотих”, – пише видання.

Та вже за тиждень чоловік повернувся і жорстоко застрелив молоду жінку. Свідками подій стали працівники пральні. Врятувати молоду жінку не вдалося.

Озброєний чоловік тікав на захід до Німеччини. Видання пише, що за інформацією німецької поліції, 26 річний підозрюваний був розстріляний німецькою поліцією поблизу Берліна. “Вийшов з машини чоловік витяг зброю. Він прицілився в німецького поліцейського. У відповідь офіцер вистрілив. Павло Рожанський загинув на місці”.

Джерело: Портал “Є”