Портал новин

102 інформує: зведення подій за тиждень 16.09 – 21.09.19

16 вересня ц.р. о 22:30 год. невстановлена особа, перебуваючи в салоні автобуса сполученням “Київ-Шумськ”, недоїжджаючи до ст.Шепетівка, шляхом вільного доступу з кишені куртки таємно викрала належний заявнику мобільний телефон марки Xiomi Redmi 7.

17 вересня ц.р. близько 05:00 годин в м. Шепетівка, в приміщені залізничного вокзалу невідома особа шляхом вільного доступу таємно викрала мобільний телефон марки “Хуавей”, який належить жителю Ізяславського р-ну.

17 вересня ц.р., близько 16:30 години в смт. Гриців, Шепетівського району, місцевий житель зателефонував до невстановленої особи, яка шахрайським шляхом під приводом оптового продажу картоплі, оголошення про що було розміщене на сайті «Агро Україна», заволоділа грошовими коштами, які заявник перерахував на банківський рахунок. Про даний вид шахрайства знав. По даному факту проводиться перевірка.

19 вересня ц.р., в м. Шепетівка, невстановлена особа з мобільного телефону надіслала СМС на мобільний телефон місцевого жителя з повідомленням про виграш автомобіля та в подальшому шахрайським шляхом під приводом сплати податку за виграш заволоділа його грошима в сумі 5000 гривень, які заявник перерахував на банківський рахунок.

20 вересня ц.р. о 7:00 год. в м. Шепетівка, невстановлена особа зателефонувавши до місцевої жительки, яка представилась представником благодійної організації, шахрайським шляхом, під приводом перерахування грошових коштів в якості пожертви, випитала реквізити банківських карток, заволоділа грошовими коштами останньої.

20 вересня ц.р., близько 21:50 години в м. Шепетівка по вул. Назарія Яремчука, 11, поблизу магазину «Водограй», житель м. Шепетівка, під час прогулянки виявив предмет схожий на снаряд калібру 30 мм.

В ніч на 21 вересня ц.р. в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом вільного доступу з першого поверху під’їзду багатоповерхового будинку здійснила крадіжку велосипеда марки “Ардіс”, що належить місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.