Портал новин

На Полонщині засудили чоловіка, який поранив сина кухонним ножем

Полонський районний суд виніс вирок чоловіку, який під час конфлікту зі своїм сином, вдарив його ножем. На той час обоє перебували у стані алкогольного сп’яніння.

Згідно з вироком суду, подія сталася 2 серпня цього року в Полонному. Під час суперечки на сходовому майданчику поблизу власної квартири обвинувачуваний двічі вдарив неповнолітнього сина кухонним ножем. Один з ударів припав у район живота, інший — правого передпліччя. Це спричинило кровотечу, але потерпілий залишився в живих.

Обвинувачуваний повністю визнав свою вину. Він пояснив суду, що після ремонту побутової техніки купив пива і повернувся у квартиру дивитися телевізор. У кімнату зайшла дружина й сказала, що потерпілий обзиває її. Чоловік зробив зауваження сину, але теж наразився на нецензурну лайку. Після цього обвинувачуваний зачинив двері квартири.

«Потерпілий кілька раз повертався й стукав у двері. Готуючи на кухні їжу, обвинувачуваний вийшов на сходовий майданчик з ножем. Відчинивши двері, він не зогледівся як на нього накинувся син і силою налетів на ножа», — йдеться у вироку суду.

Крім того, потерпілий під час судового засідання підтвердив слова батька. Згідно з його показам, він також перебував у стані алкогольного сп’яніння. Він посварився з матір’ю й пішов до бабусі. До батькової квартири грюкати у двері повертався чотири рази.

«Батько відчинив двері квартири і він налетів на нього, коли той у руці тримав ніж. Що було далі, потерпілий не пам’ятає. Він пояснив, що з батьком стосунки у нього нормальні, а конфлікт він спровокував сам. Також просив обрати для обвинувачуваного покарання не пов’язане з позбавленням волі», — зазначається у судовому вироку.

Чоловіка звинуватили у злочині передбаченого частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, чи таке, що спричинило втрату будь-якого органу або його функцій, каліцтво статевих органів, психічну хворобу або інший розлад здоров’я, поєднаний зі стійкою втратою працездатності не менш як на одну третину, або переривання вагітності чи непоправне знівечення обличчя).

Таким чином Полонський районний суд визнав чоловіка винним і призначив йому п’ять років позбавлення волі. Проте врахувавши обставини злочину, орган правосуддя звільнив обвинувачуваного від покарання з випробувальним терміном на два роки. Крім того, ухвалив стягнути з нього понад 7 тисяч 280 гривень на користь місцевого бюджету за лікування потерпілого в районній лікарні.

Наразі вирок не набув остаточної сили й тому може бути оскаржений в апеляційному суді.

Джерело: Портал “Є”