Портал новин

Легальне кіно? В Україні не працюватимуть популярні піратські кінотеатри

Від 18 жовтня плеєр Moonwalk, який використовували піратські  ресурси не працює. Його «зламали» у Нідерландах. Як повідомляє блог Torrent Freak  для цього об`єднались міжнародні групи боротьби з піратством REIN (Голландський фонд захисту авторських прав), американські ACE (Альянс креативності та розваг) і MPAA (Американська асоціація кінокомпаній).

“Moonwalk – система, яка нібито надає бек-енд послуги для близько 80% піратських російських потокових сайтів. BREIN повідомляє, що база даних Moonwalk містить 26 000 фільмів і більше 10 000 телепрограм”, пише, Torrent Freak

Серед інших, цією системою послуговувались і російські сайти, які діяли в України: HDrezka, Baskino, “ГидОнлайн”, Kino Gо.

Бібліотека цього плеєра налічувала 26 000 фільмів та 10 000 серіалів. Кінотеатрові потрібно було просто встановити код Moonwalk.

“У BREIN коментують, тільки 50 топ- сайтів щомісячно забезпечували Moonwalk 395 млн переглядів від 89 млн унікальних відвідувачів. Збиток правовласників від цього оцінюється мінімум в декілька сотень мільйонів доларів”, повідомляє, The Page.

«Боротьба з піратством носить глобальний характер, тому ми переслідуємо операторів таких послуг, їх хостинг-інфраструктуру, а також інших посередників, які підтримують ці нелегальні сервіси», — заявив глава BREIN Тім Куйк.

Нині піратські кінотеатри пвстановлюють Viho або Kodik, також пропонують користувачам перейти за торент-посиланнями, або завантажуть файли на ресур «Однокласники» чи «Вконтакте».

Джерело: Torrent Freak