Портал новин

102 інформує: зведення подій за тиждень 17.10 – 26.0.19

17.10.2019р близько 21.30 годин в с. Судилків, Шепетівського району, біля магазину “Стара фортуна” місцевий житель на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження іншому місцевому жителю.

20 жовтня ц.р., близько 18:00 години в м. Шепетівка, в дворі будинку, місцевий житель, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження іншому місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

21 жовтня ц.р., в період часу з 15:30 години по 16:00 години в м. Шепетівка у приміщенні магазину “Абсолют”, невстановлена особа, шляхом вільного доступу таємно викрала залишений без нагляду на прилавку мобільний телефон марки “Бравіс А 506”, який належить місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

21 жовтня ц.р., в чергову частину Шепетівського ВП з Шепетівського об’єднаного міського військового комісаріату надійшли матеріали, про те, що житель с. Чотирбоки, Шепетівського району,  ухиляється від призову на строкову військову службу. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 22 жовтня ц.р., в с. Судилків, Шепетівського району, невстановлена особа шляхом вільного доступу з присадибної ділянки місцевої жительки викрала 5 гусей.

22 жовтня ц.р., близько 18:40 годин в чергову частину надійшло звернення жительки с. Коськів, Шепетівського району, про те, що місцевий житель незаконно проник в її будинок.

23 жовтня ц.р. о 13:55 год. в м. Шепетівка, навпроти цукрового заводу, водій автомобіля “Део Ланос”, місцевий житель, виїжджаючи з прилеглої території не надав переваги у русі водієві мотоциклу марки “LonKin”, в наслідок чого відбулось зіткнення. В результаті ДТП водій мотоцикла отримав тілесні ушкодження, із вказаними тілесними ушкодженнями останнього доставлено до травматологічного відділення Шепетівської ЦРЛ для надання медичної допомоги.

23 жовтня ц.р., близько 15:00 годин в смт. Гриців, Шепетівського району, місцевий житель із застосуванням насильства, що не є небезпечним для життя та здоров’я потерпілого, місцевого жителя, яке виразилось у нанесенні ударів кулаками і ногами по обличчі, відкрито викрав мобільний телефон марки “Samsung Galaxy J6”. По даному факту проводиться перевірка.

25 жовтня ц.р., близько 13:30 годин в м. Шепетівка на спортивному майданчику ЗОШ№8, невстановлена особа шляхом вільного доступу з рюкзака місцевого жителя викрала мобільний телефон марки Соні Експерія ХА1.

26 жовтня ц.р., о 08.03 години до чергової служби Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області надійшло повідомлення про те що в с. Михайлючка, Шепетівського району, в центрі села біля приміщення клубу виявлено труп жителя м. Шепетівка, з тілесними ушкодженнями.

26 жовтня ц.р. о 11:20 годин в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом вільного доступу з портфеля здійснила крадіжку гаманця в якому знаходились грошові кошти та банківські картки, що належить місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.