Портал новин

За 11 місяців в області відремонтували 27 кілометрів доріг державного значення

У Державному агентстві автомобільних доріг України підбили підсумки ремонтно-будівельного сезону 2019. Як зазначає Укравтодор на сторінці у фейсбуці, цьогоріч в області відновлено 27 кілометрів автодоріг, які входять  в їх підпорядкування. Йдеться про ділянки трас Н-03 та М-12, які проходять через територію обаласті.

«У 2019 році в Хмельницькій області продовжили ремонт автомобільної дороги міжнародного значення М-12, що є частиною транснаціонального коридору GO Highway. Зокрема, проведено реконструкцію під’їзду до Хмельницького, збудовано кільцеву розв’язку, капітально відремонтовано ділянку у напрямку кордону із Тернопільщиною», – йдеться у повідомленні.

В Укравтодорі додають, що на стадії завершення знаходиться, розпочатий минулого року, капітальний ремонт найнебезпечнішої ділянки автодороги Н-03 Житомир-Чернівці у селі Гуменці біля Кам’янця-Подільського та поточний середній ремонт ділянки на обході Старокостянтинова.

«Окрема увага приділена штучним спорудам, особливо тим, що перебувають у незадовільному експлуатаційному стані. Зокрема, завершується капітальний ремонт мостів через річку Мукша та через річку Случ, що на автодорозі Н-03», – пише Укравтодор.

Джерело:Портал “Є”