Портал новин

102 інформує: зведення подій за тиждень 28.10 – 02.11.19

28 жовтня ц.р., близько 01:30 години в м. Шепетівка, поблизу диско- бару “Фешн”, невстановлена особа на ґрунті неприязних відносин спричинила тілесні ушкодження місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

28 жовтня ц.р., близько 12:40 годин в м. Шепетівка житель с. Новичі, Шепетівського району, з застосуванням сили яка не є небезпечною для життя, відкрито викрав жіночу сумку місцевої жительки, в якій знаходився мобільний телефон та гроші.

В ніч на 31 жовтня ц.р., в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом зриву скоби навісного замка проникла в підсобне приміщення, яке належить місцевому жителю, звідки таємно викрала електроінструменти, а саме: болгарку, циркулярку, шуруповерт та шліфувальну машинку. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 01 листопада в с. Судилків, Шепетівського району, невстановлена особа шляхом проникнення до господарського приміщення здійснила крадіжку сімнадцяти курей, що належить місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

01 листопада ц.р. близько 09:00 годин в с. Михайлючка, Шепетівського району, невстановлена особа шляхом вільного доступу в роздягальні за місцем роботи заявника, здійснила крадіжку паспорта громадянина України на ім’я заявника та мобільного телефону, що належить місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

1 листопада ц.р., о 16:00 год., в м. Шепетівка, у приміщенні дитячої поліклініки, невстановлена особа, шляхом вільного доступу з дитячої коляски таємно викрала належний для місцевої жительки гаманець із грошовими коштами. По даному факту проводиться перевірка.

02 листопада ц.р. близько 01:50 годин в м. Шепетівка, поблизу кафе-бару “Асторія”, місцевий житель, під час конфлікту, шляхом ривка заволодів мобільним телефоном, що належить місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

02 листопада ц.р., близько 01:40 години в м. Шепетівка, поблизу кафе-бару “Асторія”, невстановлена особа на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинила тілесні ушкодження, жителю м. Київ. По даному факту проводиться перевірка.

02 листопада ц.р., близько 10:30 години в м. Шепетівка, по проспекту Миру, на тимчасовому ринку, поблизу магазину “Подолянка”, невстановлена особа, шляхом вільного доступу, таємно викрала жіночу сумку жительки м. Нетішин, в якій знаходилися мобільний телефон, паспорт громадянина України та банківські картки. По даному факту проводиться перевірка.