Портал новин

Жінку, яка продавала своїх дітей засудили

27-річну жінку затримали влітку 2018, коли та продавала своїх дітей. За повідомленням правоохоронців, мати погодилася віддати 5-річну донечку і 7-річного сина чужим людям за 35 тисяч гривень.

Жінку затримали, коли вона забирала гроші. Дітей передали до соціальних служб. А проти їх матері відкрили провадження за частиною 3 статті 149 кримінального кодексу України (незаконна угода відносно малолітніх дітей). Відповідальність за подібний злочин передбачає до 15 років позбавлення волі.

Хмельницький міськрайонний суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі на 4 роки. Вирок оприлюднили в Єдиному реєстрі судових рішень.

В ході досудового слідства провели судово-психіатричну експертизу. За її висновками, психічними захворюваннями жінка на момент вчинення інкримінованого їй злочину не страждала. Відтак, вона усвідомлювала свої дії.

«Суд враховує, що обвинувачена  вперше притягується до кримінальної відповідальності, у вчиненому щиро розкаялася та повністю визнала свою вину у вчиненому злочині, активно сприяла розкриттю злочину, вчинила злочин внаслідок збігу тяжких особистих та сімейних обставин, що пом`якшує їй покарання, відсутні обставини, які б обтяжували покарання”, – йдеться у вироку суду.

Вирок можна оскаржити в апеляційному суді протягом 30 днів з дня його проголошення.

Джерело: Сайт “ВСІМ”