Портал новин

102 інформує: зведення подій за тиждень 17.11 – 23.11.19

17 листопада ц.р., близько 08:30 годин на міському ринку в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом вільного доступу таємно викрала мобільний телефон, який належить місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

19.11.2019 о 14:42 в м. Шепетівка місцевий житель на грунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження жителю м. Шепетівка. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 19 листопада ц.р., в с. Поляни Шепетівського району, невстановлена особа, шляхом вільного доступу, через незачинені двері, проникла до гаражного приміщення місцевого жителя, звідки таємно викрала належний останньому мопед. По даному факту проводиться перевірка.

19 листопада ц.р., о 18:00 год. в м. Шепетівка невідома особа чоловічої статі під приводом перевірки належності речей місцевого жителя, зловживаючи довірою останнього заволоділа його паспортом громадянина України та мобільним телефоном. По даному факту проводиться перевірка.

19.11.2019 о 21:38 год. в м. Шепетівка невстановлена особа, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, спричинив тілесні ушкодження місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

20 листопада ц.р., в період часу з 08:00 по 11:00 години у м. Шепетівка, невстановлена особа, шляхом вільного доступу, таємно викрала авто магнітолу, відео реєстратор та адаптер,  з автомобіля, який належить місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

21 листопада ц.р., близько 14:00 годин в м. Шепетівка житель Хмельницького району, застосувавши насильство, яке не є небезпечним для життя та здоров’я потерпілого, відкрито викрав мобільний телефон, гаманець з грошовими коштами та банківською карткою у місцевого жителя. По даному факту проводиться перевірка.

21 листопада ц.р. в період часу з 17:40 по 18:10 год., невстановлена особа, шляхом вільного доступу, здійснила крадіжку сидіння в електротязі сполученням Козятин – Бердичів. По даному факту проводить перевірка.

23 листопада ц.р., близько 11:00 години, невстановлена особа перебуваючи у приміщенні магазину, що розташований у м. Шепетівка та належить жителю Ізяславського району, шляхом вільного доступу здійснила крадіжку  дитячого взуття. По даному факту проводиться перевірка.

23 листопада ц.р., близько 14:10 години в с. Судилків Шепетівського району, житель м. Шепетівки, рухаючись на велосипедів напрямку м. Шепетівка, не надав перевагу в русі та здійснив маневр ліворуч, при цьому виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення з автомобілем,  під керуванням місцевого жителя. Внаслідок ДТП велосипедиста госпіталізовано в травматологічне відділення Шепетівської ЦРЛ По даному факту проводиться перевірка.