Портал новин

Голова однієї з ОТГ Шепетівського району попався на хабарі

Очільник селищної територіальної громади вимагав 600 доларів США аби «порішати» земельні питання. Факт вимагання та одержання неправомірної вигоди головою селищної ради однієї з об’єднаних територіальних громад Шепетівщини задокументував Шепетівський відділ поліції. Про це повідомили в обласній прокуратурі.

Фото: DEPOХмельницький

Використовуючи службове становище, посадова особа вимагала у мешканця області 600 доларів США. За цю суму вона обіцяла сприяти у прийнятті сесією селищної ради рішення про надання в оренду двох земельних ділянок.

«Під час одержання обумовленої суми неправомірної вигоди зазначену особу викрито “на гарячому” та затримано у порядку ст. 208 КПК України, – каже керівник місцевої прокуратури Іван Комар. – Зараз здійснюється досудове розслідування за ч.3 ст.368 КК України – одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднане з її вимаганням».

Зараз збирають докази і вирішують питання про повідомлення підозри та обрання запобіжного заходу викритій особі.

Як уточняють в поліції, відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднане з її вимаганням), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Джерело: DEPOХмельницький