Портал новин

Не можете знайти роботу? Зверніться до кар’єрного радника

Кар’єрний радник – це співробітник центру зайнятості, який допомагає людям в пошуках роботи. Інститут кар’єрного радника запровадили 1 січня 2019 року, згідно Постанови Кабінету Міністрів.

«Індивідуальний підхід до кожного безробітного – головне завдання кар’єрного радника. Їх робота полягає в оперативному та якісному працевлаштуванню особи», – каже директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Кар’єрний радник проводить наступне:

  • надає безробітним інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням;
  • пропонує взяти участь у семінарах із техніки пошуку роботи, ярмарках вакансій, професіографічних екскурсіях тощо;
  • організовує тренінги щодо побудови кар’єри та професійного розвитку;
  • надає безоплатні індивідуальні і групові консультації з питань організації та провадження підприємницької діяльності, сприяє в започаткуванні власної справи;
  • допомагає у складанні професійного резюме та в написанні супровідних листів роботодавцям.

Сьогодні у Хмельницькій обласній службі зайнятості працюють 95 кар’єрних радників. З початку року чисельність забезпечених роботою становила 21,8 тис. осіб, з яких майже 45% працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного. Завдяки індивідуальному підходу кар’єрних радників, працевлаштовано 4,1 тис. осіб з соціально-вразливих категорій. Професійним навчанням було охоплено майже 4,4 тис. безробітних. До тимчасової зайнятості цьогоріч залучили 4,4 тис. осіб, що на 2,4% більше у порівнянні з 2018 роком.

За матеріалами Обласного центру зайнятості.