Портал новин

Тепло до Шепетівки приносить антициклон з Туреччини

Сам він відлякує сніг і мороз. За прогнозами синоптиків, завтра 18 грудня, на території Хмельниччини пануватиме тепла та суха погода. Південно-західний вітер теж не створюватиме дискомфорту, як і хмари, які цього дня не ховатимуть сонячне проміння.

На півночі Хмельниччини та у центрі завтра буде на 2-3 градуси тепліше ніж на півдні, такі дані ресурсу Ventusky. Зокрема в у Шепетівському, Старокостянтинівському та Хмельницькому районах температурні показники сягнуть максимум +13 градусів тепла, а в Кам’янці-Подільському районі максимальна температура повітря становитиме +10 градусів. Решта показників говорить про те, що завтра збережеться ясна без опадів погода протягом усього дня.

«Схоже, що завтра остаточно прокинуться усі ведмеді, бабаки та хто там ще засинає на зиму. Бо як можна спати, коли температура повітря в Україні протягом дня досягатиме +7+13 градусів, а на Заході та Півдні очікується +10+15 градусів. Антициклон Urte з районів Чорного моря, Туреччини повідганяє усі дощі та сніги з нашої території. Південно-західний вітер буде або невеликим, або максимум помірним. До кінця тижня в Україні втримається тепла погода. Дощі з’являться ближче до суботи», – такий прогноз на завтра від народного синоптика Наталки Діденко.

Джерело: Портал “Є”