Портал новин

Перша поліцейська станція в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» запрацювала на Хмельниччині

Це перша в області поліцейська станція, обладнана місцевою громадою в рамках реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади». За словами заступника начальника облполіції Валентина Білянського, насьогодні в області працює шість поліцейських станцій, але в рамках проекту “Поліцейський офіцер громади” це – перша така станція.

“Ще буде відкрито упродовж найближчих кілька місяців 29 поліцейських станцій, на кожній з яких планується розмістити від одного до семи поліцейських офіцерів громади. Кожен з них буде мати автомобіль з усім необхідним обладнанням і табельну вогнепальну зброю”, – зазначає правоохоронець.

Станція відремонтована та обладнана меблями і технікою за рахунок об’єднаної територіальної громади. Громада вклала близько 20 тисяч гривень у створення комфортних умов для роботи поліцейських. У приміщенні облаштували не лише робочі кабінети, а й комфортну кімнату відпочинку. Голова Вовковинецької ОТГ вважає, що поліцейський офіцер громади зможе принести громаді значно більше користі, ніж звичайний дільничний, оскільки він цілодобового перебуватиме на території громади.

Нагадаємо, презентація проекту «Поліцейський офіцер громади» відбулася на Хмельниччині відбулася влітку цього року.

Джерело: DEPOХмельницький