Портал новин

Ощадбанк може закрити до 600 відділень

Про це у інтерв`ю Financial Club повідомила  голова наглядової ради Ощадбанку Байба Апін.

За її прогнозами мережа банків скоротиться з 2, 4 тис. відділень до 1,8 – 2 тис, адже є розгалуженою та неоптимальною за кількістю та локаціями.

З одного боку, мережа – це добре, тому що банк присутній скрізь, а з іншого – фізичну мережу філій потрібно оптимізувати: скорочувати і модернізувати. Ми це робимо вже зараз і продовжимо цю роботу, – сказала Байба Апін.

Нині понад 650 офісів вже реконструйовані і працюють за сучасною бізнес-моделлю. У керівництва Ощаду є вибір- оптимізувати до відповідного рівня решту відділень, або ж – закрити неефективні. При цьому, зазначає Байба Апін, процес закриття відділення банку не відбувається раптово.

«І якщо необхідно, то спільно з акціонером та місцевою владою намагаємося знайти рішення, яке забезпечить людям доступ до сервісів. Не існує єдиного універсального підходу. Кожна ситуація розглядається індивідуально. Наприклад, якщо нам вдається перевести на обслуговування до відділення місцеве підприємство, бюджет або успішного підприємця, то відділення залишається», – навела приклад Байба Апін.