Портал новин

102 інформує: зведення подій за тиждень 30.12.19 -02.01.19

В період часу з 17:00 годин 29 грудня по 17:00 годин 30 грудня в м. Шепетівка, невстановлена особа шляхом пошкодження замка вхідних дверей проникла в кав’ярню, яка належить місцевій жительці, звідки викрала кавову машину, 3 кавомолки, 2 гриля, шуруповерт.

31 грудня ц.р. близько 11:00 годин в рейсовому автобусі сполученням “Полонне – Шепетівка”, невстановлена особа шляхом вільного доступу здійснила крадіжку гаманця в якому знаходились грошові кошти та паспорт громадянина України, що належить жителю с. Жолудки, Шепетівського району. По даному факту проводиться перевірка.

01 січня ц.р. в м. Шепетівка, місцевий житель на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді забоїв м’яких тканин тулуба іншому місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

1 січня ц.р., близько 02:00 годин в с. Судилків, Шепетівського району, місцевий житель під час суперечки спричинив тілесні ушкодження односельцю.

В ніч на 2 січня ц.р., в с. Михайлючка, Шепетівського району, невстановлена особа шляхом вільного доступу через незамкнені двері проникла в сарай місцевого жителя, звідки викрала каністру бензину та 60 л дизпалива.

2 січня ц.р., в Шепетівський ВП надійшла заява місцевого жителя про те, що 1 січня ц.р., близько 07:00 години в м. Шепетівка місцевий мешканець, незаконно проник в його домоволодіння чим порушив недоторканість житла.