Портал новин

Мешканка Шепетівського району, яка залишила дитину на вокзалі, оскаржувала вирок суду

У грудні 2018 року у закинутій будівлі поблизу залізничного вокзалу в Полонному знайшли тіло немовляти.  33-річна жителька Шепетівщини, матір двох дітей, знаючи про свою вагітність, не звернулися за медичною допомогою і на початку грудня 2018 року в квартирі в Киві народила здорову доношену дівчинку. Вважаючи дитину мертвою, жінка не намагалася врятувати їй життя сама та не звернулася за фаховою допомогою. Натомість замотала тіло у рушники і поклала в пакет, а згодом залишила серед сміття у закинутій будівлі.

У травні минулого року Полонський районний суд призначив жінці три роки позбавлення волі. Тоді, у залі суду її взяли під варту.

Однак, на думку обвинуваченої та її захисника, таке покарання надто суворе. Тому обоє оскаржили вирок місцевого суду. Про це повідомляє пресслужба Хмельницького апеляційного суду.

«В апеляційному просили його змінити в частині призначення покарання, застосувавши статтю 75 Кримінального кодексу України – звільнення від відбування покарання з випробуванням. Прокурор наполягала на законності вердикту першої інстанції», – йдеться у повідомленні.

Хмельницький апеляційний суд задовольнив клопотання захисту – дослідив матеріали справи, що характеризують жінку виключно позитивно, утім, вирок суду першої інстанції залишив без змін.

Повний текст ухвали, де викладена мотивація такого рішення, буде проголошено 27 січня.

Джерело: Портал “Є”